slevy.infoblog.cz

Slunečník jako nedílná součást moderní zahrady

Publikováno 12.09.2016 v 16:42 v kategorii Zahrada, přečteno: 69x

Zahradní slunečníky se stávají stále populárnějšími. Se sílící poptávkou po slunčnících se na trhu navíc objevují stále dostupnější modely. Například u internetového prodejce KASA zakoupíte nejlevnější slunečník již za 990 Kč.
V sortimentu internetového obchodu KASA naleznete slunčníky od výrobců jako DEMA, Fieldmann, Happy Green, Rojaplast, Rulyt, SportTeam či Vega. Zahraní slunečníky jsou nejčastěji vyráběny s kovovou konstrukcí (hliník, ocel), potah je nejčastěji tvořen textilním materiálem, případně polyesterem. Dostupné jsou také slunečníky z přírodních materiálů jako například bambus či teak.
U internetového prodejce KASA naleznete zahradní slunečníky černé, červené, béžové, šedé, bílé, modré, zelené, oranžové, žluté, khaki či antracitové. Moderní slunečníky mají nejčastěji tvar kruhu, čtverce či mnohoúhelníku. Nejčastěji jsou k dostání modely o velikosti 300x300 cm, lze však zakoupit i menší slunečníky s plochou 230x230 cm nebo slunečníky větší. Ty dosahují zpravidla rozměrů 350x350 cm.