slevy.infoblog.cz

Mikrovlnné trouby levně u MALLu - přehled sortimentu

Publikováno 12.09.2016 v 15:21 v kategorii Elektro, přečteno: 70x

Mikrovlnnou troubu používá snad každý z nás. Nejen že šetří náš čas, ale při chytrém nákupu dokáže ušetřit i peníze. V dnešním příspěvku se budeme věnovat sortimentu mikrovlnek v nákupní galerii Mall
Aktuální nabídka oblíbeného prodejce čítá bezmála 250 modelů mikrovlnek. Je přehledně rozčleněna na volně stojící mikrovlnné trouby a vestavěné. V sortimentu volně stojících produktů nalezneme zejména mikrovlnné trouby od výrobců jako Sencor, Daewoo, Samsung, ECG či Gallet. Cenové rozpětí produktů z této kategorie začíná již na 1200 Kč, nejdražší modely pořídíte za 9000 Kč. Volně stojící mikrovlnné trouby z nabídky disponují objemem 13 - 34 l (tj. jsou vhodné pro talíře o průměru 24 - 36 cm). Podrobnosti k kabídce zde: mikrovlnné trouby levně.
V segmentu vestavěných mikrovlnek nalezneme zejména produkty od výrobců jako Whirlpool, Bosch, Gorenje, Electrolux a Candy. Ceny za vestavné mikrovlnné trouby jsou řádově vyšší, než tomu je u volně stojících modelů. Nejlevnější modely pořídíte již za 3000 Kč, nejdražší mikrovlnky vás vyjdou bezmála na 30000 Kč. Vestavné mikrovlnné trouby nabízí i větší vnitřní objem (od 15 do 67 l). K dostání jsou nejčastěji v provedení bílém, černém či nerezovém.
V nabídce nákupní galerie je také příslušenství pro mikrovlnné trouby. Jedná se zejména o KITy (rámečky) pro modely od výrobce Daewoo či rozmrazovací talíře.